niedziela, 7 września 2014

shoulders + bloggers love Mamissima: Baghera & Poofi

Ramiona. 
Czujecie je dziś? 
Nosimy, karmimy, tulimy, bujamy, kołyszemy. Nigdy naprawdę nie odpoczywamy. Wciąż czuwamy. Nasze umysły są stale aktywne, gotowe. Troszczymy się. Myślimy. Nigdy nie zapominamy. Śpimy inaczej niż kiedyś. Słyszymy przecież szept czy ciche kwilenie. Nasze zmysły są ostrzejsze. Nasza empatia staje się niemal telepatią. Dziwimy się, że potrafimy tak kochać. Że tak właśnie kochamy. Tak bez granic. To, co kiedyś wydawało się niepojęte, nagle stało się oczywiste. Słyszałyśmy setki razy: "pogadamy o tym, jak będziesz matką", "zrozumiesz, jak będziesz matką", "matki to wiedzą". Obruszałyśmy się na te słowa mniej lub bardziej, ale teraz, kiedy jesteśmy matkami - rozumiemy. Bo faktycznie: osiągnęłyśmy nowy stan skupienia uczuć. 

Pamiętacie tę reklamę: "You're doing it great"? Dajemy radę, prawda? Jesteśmy w tym naprawdę dobre, czasami wspaniałe. Ale trzeba nam o tym przypominać. My same też możemy sobie o tym przypominać. Na przykład dziś.

Czujecie to? 

Mamy silne ramiona. Uniesiemy na nich wszystko. 
Cały świat, całe życie.  Produkty Poofi w Mamissima -> TU

Produkty Baghera w Mamissima -> TU

Kończymy dziś nasz tydzień z Mamissima. Uzasadnienie wszystkich naszych wyborów znajdziecie na portalu Ładnebebe. Dziękujemy!

4 komentarze:

 1. Oj, czuję ramiona. Czasem omdlewają, ale wiele jeszcze udźwigną, może i cały świat:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ostatnio jak tak leżę wieczorem, to sobie nie mogę przypomnieć co dziś jadłam. No ale rano kieca do góry i do przodu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czujemy, czujemy! Pięknie to napisałaś, tak prawdziwie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nasze ramiona muszą być silne. Bo trzymamy w nich cały Nasz Świat.

  Ps.Masz niesamowitą umiejętność pisania o ważnych rzeczach. O uczuciach. Pięknie piszesz!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze opinie :)