poniedziałek, 15 maja 2017

let's play!

Uwielbiamy gry. Szczególnie te, które angażują w zabawę całą rodzinę. Kilkakrotnie już pokazywałam Wam nasze niezawodne typy (zajrzyjcie TUTAJ i TUTAJ) - w każdą z tych gier gramy całymi latami i z nieustającą frajdą. Ostatnio do naszej domowej kolekcji dołączyły dwie kolejne świetne zabawy. Ile z nimi fun'u i emocji! Zobaczcie sami! 


SZALONA SPŁUCZKA, Hasbro
Gra ma postać kibelka i już samo to jest gwarancją radości dzieciaków. Każdy z gracz kręci "papierem toaletowym", a potem musi spuścić wodę tyle razy, ile wskazuje mu cyfra na rolce. Jeśli zostanie opryskany wodą - odpada! To się naprawdę nigdy nie nudzi!
Spłuczkę najtaniej kupicie tutaj.


AKROBACI, Janod
Gra - w telegraficznym skrócie - polega na układaniu jak najwyższej wieży. Wymaga skupienia, planowania i współpracy, ba! nawet więcej współpracy niż rywalizacji! Dyskusje o wybór właściwego pola dla akrobaty, podpierającego kolejny poziom, są u nas naprawdę zażarte. Póki co nie udało nam się przekroczyć 11 poziomów, ale uważam, że to i tak nieźle. 
Grę najtaniej kupicie tutaj, ale możecie ją również wygrać w naszym konkursie na FB :)

CIEKAWOSTKA: Do każdej gry marki Janod dołączone są polskie instrukcje i wszystkie są... mojego autorstwa! #duma Oczywiście - o, ironio losu! - moje dzieci grają zawsze według własnych zasad. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze opinie :)