wtorek, 24 maja 2016

best gift ever

Najlepszym prezentem, jaki można dać dzieciom na Dzień Dziecka, jest nasza 100%-owa uwaga i czas. Wiem, że Ameryki nie odkrywam, ale widzę też po sobie, że chociaż się staram, by chłopcy mieli mnie na co dzień, nie zawsze jest to możliwe. Jak każda mama bywam na to zbyt zajęta lub zbyt zmęczona. Ostatnio mam szczególnie dużo pracy, a J.J. - wiele zajęć po lekcjach, na które biegamy razem z nim w tę i z powrotem, więc dni niemalże przeciekają nam przez palce. Żeby ich całkiem w tym pędzie nie stracić (bo weekend to dla nas zdecydowanie za mało), postanowiliśmy spędzać poniedziałkowe popołudnia nad rzeką, a w piątki wracamy od terapeutki na piechotę, co oznacza 7-8 kilometrowy spacer. W ten sposób wyrywamy z tygodnia czas dla nas, na wspólną zabawę, rozmowę i bycie na luzie. Uważam to za bezcenne. A jak wygląda to u Was? Znajdujcie taki czas?

Na końcu posta przygotowałam dla Was wybór prezentów na Dzień Dziecka. Kilka drobiazgów. Do 100 zł. W tym roku nie szalejemy ;)Niedźwiadek ma na sobie:
t-shirt - Mini&Maximus
spodnie - Czesiociuch
bluza - Soft Gallery
kapelusz - La Millou
butki - Gap

J.J. ma na sobie:
t-shirt - KappAhl
spodnie - Booso via Happy go lucky
bluza - You n'Me
kapelusz - La Millou
buty - Zara


Pierwsza grafika: 1. Puzzle Mudpuppy w woreczku, fajne na wyjazdy; 2. Prześliczne memo Maki Mon Ami; 3. Drewniane napoje i rybki w puszce Tiger-store (moje chłopaki uwielbiają wszystkie tego typu gadżety), idealne do zabawy w dom, sklep czy kawiarnię; 4. Cudowna poducha-słoń; 5. To musiały być słodycze, bo zjadłam ;) 6. Klocki Plus Plus, prawdziwy hicior; 7. Dinozaur Janod, moi chłopcy są ich wielkimi fanami, więc polecam z czystym sumieniem; 8. Minifigurki Lego - dobrze wymacana, jest najlepszym prezentem ;) 9. Gra Lego Creationary - HIT - nie możemy przestać w nią grać, superkreatywna, dla całej rodziny, on-line nie znalazłam, ale jest w sklepach stacjonarnych, nawet w Tesco widziałam; 10. O chłopcu, który wpadł do książki, Wydawnictwo Adamada; 11. W górach, Wydawnictwo Babaryba; 12. Samoloty, Wydawnictwo Babaryba, 13. Pudełeczko Lego, na skarby - MUST HAVE Lego-freaka ;)

Druga grafika: 1. Klocki-literki, handmade, well-well, piękniejszych nie widziałam; 2. Miłość, Wydawnictwo Entliczek, będzie bestseller! 3. Nad morzem, Wydawnictwo Babaryba; 4. Oogi, śmieszny ludzik, który wszystkiego się czepia, dzieci go kochają, do wyboru: mały i duży, czerwony i niebieski; 5. Piękna, ręcznie cięta, drewniana mapa Polski by Cuda na kiju, full zachwyt i można pomalować; 6. Piłka-rekin Tchibo; 7. Komplet foremek do piasku - szkielet człowieka, czad i gwarancja wielu plażowych znajomości; 8. Puzzle Janod mapa świata - 300 elementów i pół dnia rodzinnego układania; 9. Gra karciana Djeco, świetna do nauki literek poprzez zabawę, no i taaaaaaaaaka ładna!
           

4 komentarze:

 1. ostanie zdjęcie najpiękniejsze:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas jest bardzo podobnie, bo czasem jesteśmy po prostu zmęczeni, zabiegani a tracą na tym dzieci:-P Staramy się jednak organizować czas dla naszej czwórki wspólne posiłki, wypady W sobotę z młodszym miałam cudny maraton po mieście:-) zaliczyliśmy okoliczne kąty, policzyliśmy ptaszorki na rzece, sam nawet wybrał i kupił łaty na spodnie z którymi dumnie wracał do domu hi hi Po drodze powiedział że jest CAŁY WYCZERPANY hi hi Po powrocie zdał relację starszemu bratu;-) Ściskam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokladnie!! Najpiękniejszym prezentem na dzień dziecka to my sami!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokladnie!! Najpiękniejszym prezentem na dzień dziecka to my sami!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze opinie :)