środa, 26 listopada 2014

vehicels for Christmas

Pojazdy: samochody, samoloty, łodzie - tym właśnie chłopcy fascynują się najbardziej, dlatego to tę kategorię prezentów przeglądam we wszystkich sklepach zawsze jako pierwszą. Od kilku tygodni w centrach handlowych i mediach można wyczuć i zobaczyć, że przygotowania do Świąt ruszyły pełną parą. My też rozpoczęliśmy już kupowanie podarunków dla najbliższych. Debatujemy głównie nad tymi największymi - dla J.J.'a i Niedźwiadka. Pomysłów jest mnóstwo, a my nie jesteśmy szczególnie kompromisowi. Na szczęście "po drodze" są jeszcze Mikołajki ;)

Pod zdjęciami Niedźwiadka znajdziecie garść moich pojazdowych inspiracji. Fajne?Niedźwiadek:
spodnie ciemnozielone - Zezuzulla
spodnie grafitowe - Duck Egg Republic
kurtka - Urban Rascals
pilotka - ze sklepu Little Rose & Brothers
szara czapka - babcia mojej siostry
arafatka - no name
czarna chusta - Reserved
trampki - H&M
adidaski - Skechers

4 komentarze:

  1. O boże, jakie cuda! Trzeba w totka jutro zagrać, to może starczy na te wszystkie piękne rzeczy, jakie pokazują w blogosferze ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. U nas prym wiodą - samochody. Dla Kuby samochód - to samochód. Na szczęście mam jeszcze mozliwość weryfikacji , więc staram się aby było praktycznie ale przede wszystkim estetycznie. Bez tego niepotrzebnego badziewia , które zalewa nas z każdej strony. Uwielbiamy Plan Toys , i niezłą kolekcję juz stworzyliśmy. A Twoje propyzycje -- cudne.

    OdpowiedzUsuń
  3. a widziałaś tą straż pożarną? Ja się zakochałam i już do nas jedzie :) https://www.tchibo.pl/m/woz-strazacki-z-drewna-p400061815.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze opinie :)