wtorek, 5 grudnia 2017

BEST GIFTS EVER: 3, 4 and 5
Kochani, kolejne #ponadczasowe_prezentowe_hity przed Wami. Niech Wam nasze podpowiedzi dobrze służą!Nr 3 GRY

Mamy ich mnóstwo i gramy dość często, choć według chłopaków i tak za rzadko, bo oni po prostu uwielbiają tę adrenalinę, i ten czas, który spędzamy wszyscy razem. Może nawet ten czas przede wszystkim. Odsyłam Was do wpisów, w których opisywałam dokładnie - niezawodne! gry, które towarzyszą nam od lat oraz te stosunkowe nowe i jeszcze nowsze w naszym domu.

Nr 4 KSIĄŻKI

Nie ma na świecie takiej osoby, która nie ucieszy się z książki. Wystarczy, żeby ta książka była dobrze dobrana. Znam wiele osób, które deklarują się jako "nieczytające", a potem wsiąkają w lekturę, bo okazuje się, że lubią reportaże, książki hobbystyczne lub poradniki. Sama uwielbiam dostawać prezenty książkowe i nigdy nie mam ich dość, lubię też kupować książki innym, i chyba robię to wręcz z uporem maniaka. Odsyłam Was do naszych dotychczasowych wpisów o książkach, nie tylko tych zimowych. Kolejny taki pojawi się zaraz po Świętach, kiedy chłopcy rozpakują już cały kalendarz adwentowy i podchoinkowe paczki.    

P.S. Kiedy chłopcy zobaczyli tegoroczny kalendarz adwentowy, jęknęli:
- Mamo, czy to są SAME książki? Żadnych słodyczy? Żadnych zabawek?
Do dziś otworzyli już 5 paczek, w 3 z nich były książki. Wszystkimi są zachwyceni. "Hurra, są Święta" czytamy całą rodziną, co dwa dni po 3 rozdziały. "Patrz, Madika, pada śnieg" przeczytaliśmy pięć razy w ciągu dwóch dni, a "Śniegowego ducha" - trzy razy pod rząd, bo nie mogli się nim nacieszyć.
Na następne książki czekają z niecierpliwością. 

Nr 5 BOHATEROWIE UKOCHANYCH BAJEK 


Maskotka Binga w piżamce to prezentowy samograj. Naszego nie znalazłam już w sprzedaży, ale w Smyku jest taki sam w niebieskim ubranku i z lampką nocną z pozytywką - do zakochania!

Figurki z bohaterami Zwierzogrodu kupiliśmy w TkMaxx, ale znajdziecie je też np. na Allegro. Radość murowana! 

Pisząc o bajkach, mam tu na myśli te telewizyjne lub kinowe, ale i bohaterowie książeczek miewają swoje zabawkowe wersje, jak choćby Albert Albertson czy Mikołajek.
Każde dziecko ma swoją ulubioną postać, może nawet kilka. Z niektórymi się identyfikuje, inne go bawią, inne robią na nim wrażenie. Nie muszę Was chyba przekonywać, że prezenty w postaci maskotek, figurek, ubranek czy innych gadżetów z takimi bohaterami to zawsze strzał w 10. Poniżej znajdziecie kolaże z inspiracjami - każdy numerek pod zdjęciem to jak zawsze aktywny link do sklepu z daną zabawką lub rzeczą. 

1/2/3/4/5/6

 
1/2/3/4/5/6

1/2/3/4 

1/2/3/4/5/6

 
 

2 komentarze:

  1. Świetne prezenty ;)! Ha, też uważam, że nie ma to jak książka na prezent.

    OdpowiedzUsuń
  2. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze opinie :)