sobota, 19 kwietnia 2014

simple feelings

Wesołych!

Chciałabym, żeby święta były codziennie. Nie ważne jakie, nie ważne, w co wierzymy i jakie mamy powody. Żebyśmy potrafili każdego dnia doceniać bliskość rodziny lub tylko sam fakt, że ją mamy. Nawet jeśli działamy sobie na nerwy i czasami zaciskamy zęby, żeby nie cisnąć słowem ciężkim jak kamień. Bo warto sobie przypominać, że mamy za co dziękować - choćby za to, że ktoś stanie za nami murem niezależnie od wszystkiego, otworzy, gdy zapukamy, otuli kocem, gdy zmarzniemy. To prawda, że rodziny się nie wybiera, ale można i trzeba na to spojrzeć jak na dar - na to posiadanie jej w pakiecie. Bo i my jesteśmy już przecież w pakiecie naszych dzieci i wnuków, i stajemy na rzęsach, żeby było to najbardziej wartościowe z naszych osiągnięć, prawda?

t-shirt z balonem (zachwycający!) - Marloe Jr. Stylish kid in motion
portki - Mon chou
kardigan - H&M
mokasynki - Marta made it

6 komentarzy:

 1. Święta prawda! I piękne słowa. Zdrowych, wesołych i przede wszystkim rodzinnych Świąt życzymy :-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Byliście u nas na placu zabaw i nic nie powiedzieliście?
  Następnym razem dajcie znać :)

  A święta tak...bardzo dobrze to napisałaś. Docenić, że jesteśmy razem. Każdego dnia, a tego świątecznego najbardziej.
  Zdrowych i spokojnych:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie to napisałaś Agata. Jesteśmy w pakiecie na zawsze i chyba kiedyś nie chcielibyśmy być ciężarem, wyrzutem sumienia, wizytą do odhaczenia" więc przyłóżmy się do tej największej z ról. Kurcze jakie to banalne, a jakoś tak codziennie raczej się oglądamy za siebie niż do przodu. Jakoś tak niestety łatwiej, wygodniej pamiętac urazy niż wyciągać rękę...

  OdpowiedzUsuń
 4. mały wygląda zadziornie, jak hooligan ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Agata...napisałaś taką prawdę o której trzeba pamiętać a o której często zapominamy....Bruno świetnie wygląda w czerni:))))

  OdpowiedzUsuń
 6. PRAWDA! Piękne jest to 2 zdjęcie!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze opinie :)